IEPIRKŠANĀS PALĪDZĪBA

: P-P 09:00 - 17:00

info@toysoutlet.lv +371 20884488

Rotaļlietu un bērnu preču vairumtirdzniecība

Kopš 2008. gada uzņēmums Karupoeg Puhh OÜ nodarbojas ar rotaļlietu un bērnu preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību visā Eiropā.

Ilggadējā pieredze starptautiskajā tirgū mums ir devusi nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai mēs varētu piedāvāt saviem klientiem nevainojamu un uzticamu sadarbību.

Plašs preču klāsts

Karupoeg Puhh OÜ preču klāsts ietver dažādus visā pasaulē pazīstamu ražotāju zīmolus:

  • Gerardo's Toys, Cloud b, B. Toys, Angry Birds, Crayola, Nerf, Bayer Design, Barbie, Llorens, OKT un daudzus citus.
  • 2013. gadā Karupoeg Puhh OÜ kļuva par Cloud b preču ekskluzīvo oficiālo pārstāvi un izplatītāju Baltijā.
  • Kopš 2014. gada mūsu uzņēmums ir vienīgais B.Toys oficiālais pārstāvis un vairumtirgotājs Igaunijā. Kopš 2016. gada mūsu uzņēmums ir vienīgais B.Toys pārstāvis arī Latvijā un Lietuvā.

Mēs pastāvīgi pielāgojam un uzlabojam savu preču klāstu, lai tas atbilstu mūsu klientu vajadzībām un vēlmēm, lai pat visprasīgākais pircējs mūsu piedāvājumā atrastu savas iecienītākās preces.

Tālākpārdevēji

Gadu gaitā mēs esam izveidojuši plašu partneru tīklu. Pateicoties mūsu partneriem, mūsu preces sniedz prieku aizvien vairāk un vairāk bērniem. Mēs augstu vērtējam katru pircēju, gan lielu, gan mazu, un darām visu iespējamo, lai mūsu sadarbība būtu veiksmīga un abpusēji izdevīga.

Mūsu rotaļlietas un preces bērniem Baltijas valstīs ir pieejamas vairāk nekā 400 vietās – rotaļlietu veikalos, supermārketos, mazumtirdzniecību veikalu ķēdēs, lielveikalos un citur.

Mūsu mērķis ir ilgtermiņa sadarbība gan ar mūsu klientiem, gan mūsu piegādātājiem. Mūsu uzņēmējdarbības pamatā ir spēcīgi un populāri zīmoli. 

Sazinieties ar mums!

Olga Garber
Telefon: +372 568 50580
E-post: olga@karupoegpuhh.ee