IEPIRKŠANĀS PALĪDZĪBA

: P-P 09:00 - 17:00

info@toysoutlet.lv +371 20884488

Palīdzība pirkumu veikšanai

Kā veikt pirkumus www.toysoutlet.lv veikalā?

  • Preču izvēlēšanās
  • Pasūtījuma noformēšana
  • Maksāšana
  • Transports
  • Piegādes laiks
  • Preces atgriešana un pasūtījuma atcelšana

PREČU IZVĒLĒŠANĀS

E-veikalā izvēlieties atbilstošās preces. Pievienojiet to savam grozam, noklikšķinot uz pogas "PIEVIENOT GROZAM" blakus informācijai par produktu. Turpat iepirkšanās grozā varat izvēlēties arī to produktu daudzumu, kurus vēlāk varēsiet mainīt.

PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

* Kad ir atlasīti vajadzīgie produkti, ritiniet līdz iepirkumu grozam. Ir jūsu pasūtījuma pārskats. Akcijas kupona lietošanas gadījumā tas jāievada lodziņā "Ievietojiet kupona kodu" un noklikšķiniet uz "Pievienot".

* Tad jums ir jāizvēlas piegādes veids: DPD Paku Skapis, DPD kurjers vai Omniva pakomāts.

Turklāt noteikti norādiet pakomāta vietu, kur vēlaties preces saņemt.

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus un svaru (61 x 44 x 37 cm, līdz 20 kg) vai Omniva pakomātu (39 x 38 x 64 cm, līdz 30 kg).

* Pēc tam jums jāaizpilda kontaktinformācija. Jāaizpilda visi lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti. Mēs arī uzskatām, ka ir svarīgi atzīmēt, ka, ja jūs jau esat reģistrējies mūsu e-veikalā, jūs nevarēsiet izmantot to pašu e-pasta adresi. Tādā gadījumā jums vienkārši jāielogojas sistēmā.

* Tad varat izvēlēties bankas linku, kurš Jums der.

Ja starp mūsu piedāvātajām bankām nav Jūsu bankas, Jums jāizvēlas “Maksāt ar bankas pārskaitījumu”. Pēc tam Jūs tiksiet novirzīts uz pasūtījuma kopsavilkumu, kur Jūs varat apstiprināt savu pasūtījumu, noklikšķinot uz pogas "Apstiprināt pasūtījumu". Kopsavilkums tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu, un Jūs varat arī veikt pārskaitījumu no vēlamās bankas. Visa nepieciešamā informācija ir vēstulē (kur un kam jāveic maksājums).

* Tagad jūs redzēsiet ziņojumu "Es apstiprinu, ka esmu izlasījis un piekrītu lietošanas noteikumiem", kurš Jums jāapstiprina. Lūdzu, noteikti izlasiet mūsu lietošanas noteikumus.

* Un pēdējais solis ir nospiest pogu "Maksāt"

MAKSĀŠANA

Par produktiem un piegādi tiek maksāts ar bankas linka starpniecību vai, pamatojoties uz rēķinā norādīto Karupoeg Puhh OÜ norēķina kontu. Toysoutlet.lv ir tiesības atcelt pasūtījumu, ja maksājums nav saņemts vēlākais rēķinā norādītajā datumā Karupoeg Puhh OÜ norēķinu kontā.

Pasūtījums tiks izpildīts pēc maksājuma saņemšanas.

Minimālais iepirkumu grozs 15€.

PIEGĀDE

* Piegāde ar kurjeru uz mājām vai uz darbu - 7.95 €. Pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 50 €, piegāde ir bez maksas.

Sūtām preces uz mājām sadarbībā ar kurjeru firmu DPD Latvija, Pircējs saņem preci nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas, ja pārskaitījums par pasūtījumu ir saņemts uz norādīto Toysoutlet.lv norēķinu kontu līdz pulksten 13:00. Ja maksājums par pasūtījumu ir saņemts darba dienā pēc pulksten 13:00, pasūtījumu nosūtām nākamajā darba dienā un  pasūtījums pienāks nākamajā darba dienā. Ja pasūtījums tiek veikts sestdien vai svētdien, preces nosūtām pirmdien, un preces pie klienta nonāks otrdien. Iesniedzot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā paku piegādes laikus, kas darba dienās ir no 9:00 līdz 17:00. Ja tajā laikā esat darbā, saņēmēja datos ievadiet darbavietas adresi, lai nodrošinātu ātru un netraucētu preču piegādi.

* Piegāde uz DPD Paku Skapi - 3.48 €. Pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 50 €, piegāde ir bez maksas.

Sadarbībā ar DPD piegādes firmu mēs arī piegādājam pakas uz tuvāko DPD saņemšanas punktu. Ja pārskaitījums par pasūtījumu ir saņemts norādītajā Toysoutlet.lv norēķinu kontā darba dienā pirms pulksten 13:00, sūtījums tiks piegādāts galamērķa paku veikalā jau nākamajā darba dienā. Ja pārsūtījums par pasūtījumu ir saņemts darba dienā pēc pulksten 13:00, pasūtījumu nosūtīsim nākamajā darba dienā un pasūtījums pienāks nākamajā darba dienā. Ja pasūtījums tiek veikts sestdienā vai svētdienā, mēs preces nosūtīsim pirmdien, un preces sasniegs pakomātu otrdien.

* Piegāde uz Omniva pakomātu - 4.95 €. Pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 50 €, piegāde ir bez maksas.

Sadarbībā ar Omniva mēs izsūtām pakas uz Pircēja izvēlēto tuvāko Omnivas pakomātu. Ja pārskaitījums par pasūtījumu ir saņemts norādītajā Toysoutlet.lv norēķinu kontā darba dienā pirms pulksten 13:00, sūtījums tiks piegādāts galamērķa pakomātā jau nākamajā darba dienā. Ja pārsūtījums par pasūtījumu ir saņemts darba dienā pēc pulksten 13:00, pasūtījumu nosūtīsim nākamajā darba dienā un pasūtījums pienāks nākamajā darba dienā. Ja pasūtījums tiek veikts sestdienā vai svētdienā, mēs preces nosūtīsim pirmdien, un preces sasniegs pakomātu otrdien.

Minimālais iepirkumu grozs 15€.

PIEGĀDES LAIKS

Pasūtītās preces parasti nosūtām ar DPD Latvija kurjeru uzņēmumu vai Omniva tajā pašā darba dienā. Orientējošais piegādes laiks ir 1-3 dienas. Tomēr preces klientam parasti tiek piegādātas nākamajā darba dienā. Ja pasūtījums tiek veikts sestdien vai svētdien, preces nosūtīsim pirmdien, un preces pie klienta nonāks otrdien. Pirms Ziemassvētkiem un pēc akcijām piegādes laiki var tikt pagarināti līdz 7 darba dienām.

PREČU ATGRIEŠANA UN PASŪTĪJUMA ATCELŠANA

Ja ir vēlēšanās, pircējam ir tiesības apmainīt preces pret citu preci ar tādu pašu cenas vērtību vai nepiemērotības gadījumā precesnotdot 1 - 14 dienu laikā. Atpkaļ nodoto preču iepakojums un preces nedrīkst būt nekādā veidā bojāti, un precēm jābūt neatvērtā oriģinālā iepakojumā. Atdodot preces atpakaļ, preču transporta izmaksas netiks atmaksātas. Preču ražotājs ir atbildīgs par garantijas defektiem. E-veikalam ir tiesības bez sankcijām atteikties no pasūtījuma, kas veikts, izmantojot e-veikalu, un nepiegādāt pasūtītās preces vai nesniegt pakalpojumu, ja prece ir beigusies vai ja preces cena vai apraksts ir nepareizi attēloti e-veikalā sistēmas kļūdas dēļ. Ja e-veikalā nav iespējams izpildīt pasūtījumu, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar Pārdevēju un samaksātā summa tiks atmaksāta nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā.

Preču atgriešana vai atteikšanās no pasūtījuma

Ja e-veikalā nopirktās preces kāda iemesla dēļ nav piemērotas vai Pircējs nav apmierināts ar Precēm, varat nodot preces atpakaļ mums vai lūgt mūs apmainīt. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā apmainīt saņemtās preces pret citu preci ar tādu pašu cenas vērtību vai nesaderības gadījumā preces atdot atpakaļ. Ja vēlaties izmantot 14 dienu atteikuma tiesības, kas izriet no likuma, mēs atmaksāsim visas summas, kas samaksātas, veicot pasūtījumu, pēc atteikuma pieteikuma saņemšanas un preču atgriešanas Toysoutlet.lv. Ja pasūtījums tiek atdots atpakaļ daļēji, mēs atmaksāsim par pasūtījumu apmaksātās pasta izmaksas proporcionāli atdoto produktu skaitam. Pircējs atdod atpakaļ Preces, iepriekš par to paziņojot Pārdevējam.

Lai atceltu pasūtījumu vai atdotu preci atpakaļ, Pircējs nosūta atbilstošu PIETEIKUMU uz e-pastu info@toysoutlet.lv vai atdotajai precei pievieno izdrukātu un aizpildītu pieteikumu.

Atpakaļ nodoto preču iepakojums nekādā veidā nedrīkst būt bojāts, un preces nedrīkst būt izmantotas. Bojātu iepakojumu vai lietotu produktu nevar atdot atpakaļ. Ja Pircējs vēlas apmainīt preces, ar maiņu saistītās izmaksas sedz Toysoutlet.lv.

Ja atpakaļ nodotā prece ir bojāta un bojājuma celonis nav cēlies Toysoutlet.lv dēļ un ja Pircējs preci ir izmantojis neparedzētā veidā, Toysoutlet.lv ir tiesības pieprasīt preces bojājuma kompensāciju. Ja Pircējs nepiekrīt summai, kas jāmaksā par preces bojājumu, Pircējam ir tiesības pieprasīt neatkarīgu ekspertu viedokli, lai noteiktu preču vērtības samazināšanu. Neatkarīgā eksperta izmaksas sedz puse, kuras nostāja nav pamatota.

E-veikalam ir tiesības bez sankcijām atteikties no pasūtījuma, kas veikts, izmantojot e-veikalu, un nepiegādāt pasūtītās preces vai nesniegt pakalpojumu, ja prece ir beigusies vai ja preces cena vai apraksts ir nepareizi attēloti e-veikalā sistēmas kļūdas dēļ. Ja e-veikalā nav iespējams aizpildīt pasūtījumu, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar pircēju un samaksātā summa tiks atgriezta nekavējoties, bet ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā.

Preču atgriešanas/apmaiņas iespējas

1. Preces var atgriezt ar DPD kurjera stapniecību. Lai to izdarītu, noteikti sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, kurš pasūtīs kurjeru nākamajai dienai. Preces Pircējam jāsapako vai nu oriģinālā iepakojumā, vai arī tādā veidā, lai preces transportēšanas laikā netiktu bojātas. Kad atpakaļ nodotās preces būs sasniegušas Toysoutlet.lv, mēs trīs darba dienu laikā atmaksāsim visu pasūtījuma summu, kas bija samaksāta, vai arī, ja vēlaties apmainīt preci, mēs nosūtīsim apmaiņas preci pēc preces nonākšanas pie mums, ar nosacījumu, ka atpakaļ nodotā prece ir pirmspārdošanas stāvoklī.

Pretenziju iesniegšana un pasūtījuma anulēšana

Patērētājam ir tiesības divu gadu laikā pēc pirkuma veikšanas sazināties ar tirgotāju preču trūkuma gadījumā. Ja izrādās, ka precēm ir ražošanas defekts, tirgotājam ir jālabo vai jānomaina lieta. Ja remonts neizdodas un nomaiņa nav iespējama, patērētājam ir tiesības atteikties no līguma, ti, atgriezt preci un saņemt atmaksu. Vienojoties ar patērētāju, summu var atmaksāt arī dāvanu kartēs.

Ražotājs nav atbildīgs par:

a) produkta bojāšanu no Pircēja puses;

b) traumām / defektiem nepareizas produkta lietošanas dēļ;

c) bojājumiem / defektiem, kas saistīti ar apkopi, kā norādīts produkta rokasgrāmatā.

Par produkta neatbilstību ziņojiet pa e-pastu info@toysoutlet.lv vai pa tālruni +371 20884488.

Preces neatbilstības vai defekta gadījumā Pircējam ir tiesības pieprasīt preces nomaiņu ar atbilstošu un ar trūkumiem atbilstošu preci vai atteikties no pasūtījuma un nodot preci atpakaļ. Preču nodošanas piegādes izmaksas sedz Pārdevējs.

Samaksātā summa par atpakaļ nodotajām precēm kopā ar transporta nodokli tiek pārskaitīta uz Pircēja bankas kontu 3-14 dienu laikā.