IEPIRKŠANĀS PALĪDZĪBA

: P-P 09:00 - 17:00

info@toysoutlet.lv +371 20884488

Par mums

Karupoegpuhh kauplus

Toys Outlet ir jauns rotaļlietu e-veikals Latvijā, kas savu darbību uzsāka 2021.gada februārī, ar vēlmi nodrošināt saviem pircējiem labākos cenu piedāvājumus un kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Toys Outlet saknes ir meklējamas Igaunijā. Karupoeg Puhh OÜ ir rotaļlietu mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmums.


2007. gada vasarā Karupoeg Puhh OÜ sāka importēt augstas kvalitātes rotaļlietas, kā arī preces mazuļiem un bērniem uz Baltijas valstīm.

Uzņēmumam kopumā ir 14 brīnišķīgi rotaļlietu veikali lielākajos tirdzniecības centros Igaunijā, kas vienmēr piedāvā apmeklētājiem dažādus izdevīgus piedāvājumus.

Šodien mūsu veikalos un internetveikalos jūs atradīsiet LEGO un Playmobil, Gerardo`s Toys aizraujošās un stimulējošās rotaļlietas un preces bērniem, B. Toys, Cloud B naktslampiņas, Chicco, Kiddieland, Fisher Price, Tutis un ABC Design ratiņus un autosēdeklīšus, kā arī dažādas koka rotaļlietas, deju paklājiņus, lelles un daudz ko citu.

Mūsu veikalos ir pieejams plašs preču klāsts atpūtai, skūteri, velosipēdi, līdzsvara velosipēdi, skrituļslidas, skrituļdēļi, traktori ar pedāļiem, lecamie dzīvnieki un bumbas, nepieciešamie piederumi utt. Mēs savu preču klāstu esam papildinājuši un tagad ir pieejamas arī preces mazuļiem, piemēram, pārtinamie galdiņi, podiņi, vanniņas, māneklīši, zīdaiņu barošanas pudelītes. Plašā izvēlē ir trauki ar Disneja pasaku varoņiem.

Mēs patiesi priecājamies par pircējiem, kas izdevīgo cenu, interesanto preču un patīkamās apkalpošanas dēļ pie mums iegriežas atkal un atkal. Arī bērnudārzi, bērnu pieskatīšanas un rotaļu istabas ir mūsu klienti.

Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai mūsu e-veikals būtu ērts un drošs internetveikals, kurā pieejamas daudz aizraujošu un noderīgu preču, kurā vienmēr var atrast kaut ko jaunu.

Vēlam jums patīkamu iepazīšanos ar mūsu e-veikalu!

Toys Outlet