IEPIRKŠANĀS PALĪDZĪBA

: P-P 09:00 - 17:00

info@toysoutlet.lv +371 20884488

Informācija par Pārdevēju:

Šie Noteikumi tiek piemēroti, iegādājoties Preces interneta vietnē www.toysoutlet.lv (“interneta veikals”). Pārdevējs ir Karupoeg Puhh OÜ – Igaunijas sabiedrība, kas ir reģistrēta un strādājoša Igaunijas Republikā, juridiskās personas kods 11396627, juridiskā adrese Salve 2a, 11612 Tallinn.

Noteikumi

Toysoutlet.lv noteikumi attiecas uz visiem klientiem vienādā mērā. 

Toysoutlet.lv sastādītie noteikumi:

1.Pasūtīšanas noteikumi

1.1. Pasūtījuma veikšanai Pircējs noformē pasūtījumu elektroniski, pievienojot preci virtuālajam iepirkumu grozam. Pasūtījums tiek uzskatīts par veiktu no brīža, kad Pircējs uzklikšķina uz  "Apstiprināt pasūtījumu". Pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīts uz Pircēja norādīto e-pastu.

Aizpildot pasūtījumu, iesakām būt uzmanīgiem, lai izvairītos no datu un pasūtīto produktu daudzuma neprecizitātēm. Pircējs ir atbildīgs par sava pasūtījuma datu pareizību.

Ja Pircējs vēlas rēķinu ar apmaksas termiņu uzņēmumam, mēs lūdzam Pircēju nosūtīt pirkuma pieprasījumu uz e-pastu info@toysoutlet.lv vai zvanīt pa tālruni +371 20884488. Pasūtījums tiks noformēts pēc pilnīgas rēķina apmaksas.

1.2 Pasūtījuma spēkā stāšanās

Pasūtījums stājas spēkā no brīža, kad saskaņā ar rēķinu maksājamā summa ir saņemta norādītajā Toysoutlet.lv norēķinu kontā.

2. Cena

Toysoutlet.lv e-veikala mājās lapā pārdošanā esošo preču cenas ir norādītas eiro vienībā. Visās cenās ir iekļauts PVN 21%.

Ja Pircējs veic pirkumu, kas ir mazāks par 50 €, tad pirkumam nāk klāt piegādes maksa. Izvēloties DPD kurjeru piegādes cena ir 7.95 €, Omnivas pakomātu piegādes cena ir 4.95 €, savukārt izvēloties DPD Paku Skapi, piegādes cena ir 3.48 €.

Ja Pircējs veic pirkumu, kur summa pārsniedz 50 €, preces tiks piegādātas uz Pircēja norādīto adresi bez maksas.

Minimālais iepirkumu grozs 15 €.

3. Samaksa par precēm

Par veikto pasūtījumu ir iespējams norēķināties, izmantojot bankas saites iepirkumu grozā.

Apmaksas iespējas: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Visa / Mastercard karšu maksājumi. Maksājumu apstrādi nodrošina: AS / MakeCommerce.

Ja Pircējs nevar samaksāt par precēm, izmantojot bankas saiti, iepirkumu grozā varat izvēlēties iespēju Maksājums ar rēķinu, pēc kura pasūtījuma dati kopā ar nepieciešamo informāciju tiks nosūtīti uz Pircēja e-pastu. Pircējs apmaksā produkciju saskaņā ar rēķinu, ko nosūtījis Toysoutlet.lv. Toysoutlet.lv patur tiesības anulēt pasūtījumu un rēķinu, ja Pircējs rēķinu nav samaksājis vēlākais līdz rēķinā norādītajam maksājuma datumam. Pircējs maksā par produktiem bankā, kura ir norādīta Toysoutlet.lv norēķinu kontā.

4.Piegāde un piegādes laiks

Orientējošais piegādes laiks ir 1-21 diena. Piegādes laiks ir atkarīgs no tā, vai prece ir noliktavā vai nav. Atbilstošais paziņojums par preces esamību ir atzīmēts pie preces. Preču piegādes laiks no noliktavas ir 1-3 dienas. Piegādes laiks tiks skaitīts no līguma spēkā stāšanās brīža, 1.2. punkts.

Produkti uz Latviju tiks piegādāti, izmantojot DPD vai Omniva stapniecību.
Ja tiek izmantots DPD kurjerpasta pakalpojums, pasūtītās preces mēs parasti nosūtām ar kurjeru tajā pašā darba dienā, kad pārskaitījums par pasūtītajām precēm tiek saņemts mūsu norēķinu kontā, darba dienā pirms pulksten 13:00. Pasūtījums pie pircēja nonāks 1-3 darba dienā pēc pirkuma veikšanas. Ja pasūtāt sestdien vai svētdien, preces nosūtīsim pirmdien, un preces pie klienta nonāks otrdien vai trešdien. DPD ar īsziņu informē Pircēju par kurjera ierašanās laiku, un kurjers sūtījumus piegādā darba dienās no pulksten 9.00 līdz 20.00. DPD nosūtīs jums īsziņu, kurā informēs par sūtījuma pienākšanu un paziņos sūtījuma numuru. Jums ir iespēja mainīt sūtījuma piegādes datumu vai adresi, atbildot uz nosūtīto ziņojumu vai DPD pašapkalpošanās vidē. Ja galamērķa adrese ir norādīta nepareizi un nav skaidri norādīta, par kavējumu ir atbildīgs Pircējs. Preces tiek nodotas Pircējam kopā ar pavadzīmi, kuru Pircējam ir jāparaksta. Pirms parakstīšanas iesakām Pircējam pārbaudīt sūtījuma iepakojumu. Ja pārvadāšanas laikā iepakojums ir bojāts, tas tiks pieņemts atpakaļ un aizstāts ar jaunu, nebojātu iepakojumu un nebojātu produktu.

Ar DPD Pickup vai Omniva piegādi pasūtītās preces 1-3 darba dienu laikā tiks piegādātas uz Pircēja izvēlēto pakomātu. Pēc pakas ierašanās pakomātā Pircējam tiek nosūtīta īsziņa par pakas pienākšanu kopā ar pakomāta durvju kodu. Ievadot durvju kodu pakomāta datorā, atveras skapja, kurā atrodas paka, durvis. Paka tiek glabāta pakomātā 7 dienas no sūtījuma ievietošanas brīža.

5. Preču atgriešana vai pasūtījuma atcelšana

Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā apmainīt saņemtās preces pret citu preci ar tādu pašu cenas vērtību vai gadījumā, ja prece neder, preci nodot atpakaļ. Pircējs nodod Preces, iepriekš par to paziņojot Pārdevējam. Atpakaļ nodoto preču iepakojums un preces nedrīkst būt nekādā veidā bojātas. Bojātu iepakojumu vai bojātu preci nav iespējams nodot atpakaļ. Lai atceltu pasūtījumu, Pircējs nosūtīs atbilstošu pieteikumu uz e-pastu info@toysoutlet.lv.

Ja atpakaļ nodotā prece ir bojāta un bojājuma cēlonis nav cēlies Toysoutlet.lv dēļ un ja Pircējs preci ir izmantojis tam neparedzētā veidā, Toysoutlet.lv ir tiesības pieprasīt preces bojājuma kompensāciju. Ja Pircējs nepiekrīt summai, kas jāmaksā par preces bojājumu, Pircējam ir tiesības pieprasīt neatkarīgu ekspertu viedokli, lai noteiktu preču vērtības samazināšanu. Neatkarīgā eksperta izmaksas sedz puse, kuras nostāja nav pamatota. E-veikalam ir tiesības bez sankcijām atteikties no e-veikala pasūtījuma veikšanas un nepiegādāt pasūtītās preces vai nesniegt pakalpojumu, ja prece ir beigusies vai ja preču cena vai apraksts e-veikalā ir kļūdaini parādīti sistēmas kļūdas dēļ. Ja e-veikalā nav iespējams aizpildīt pasūtījumu, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar Pārdevēju un samaksātā summa tiks atmaksāta nekavējoties, bet ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā.

6. Pretenziju iesniegšana un pasūtījumu anulēšana

Patērētājam ir tiesības divu gadu laikā pēc pirkuma veikšanas sazināties ar Pārdevēju sakarā  preču trūkumiem. Ja izrādās, ka precēm ir ražošanas defekts, Pārdevējam ir jālabo vai jānomaina prece. Ja remonts neizdodas un apmaiņa nav iespējama, patērētājam ir tiesības atteikties no līguma, t.i., nodot preci un saņemt atmaksu. Vienojoties ar Pircēju, summu var atmaksāt arī dāvanu kartēs.

Ražotājs nav atbildīgs par:

a) produkta bojāšanu no Pircēja puses;

b) traumām / defektiem nepareizas produkta lietošanas dēļ;

c) bojājumiem / defektiem, kas saistīti ar apkopi, kā norādīts produkta rokasgrāmatā.

Par produkta neatbilstību ziņojiet pa e-pastu info@toysoutlet.lv vai pa tālruni +371 20884488.

Preces neatbilstības vai defekta gadījumā Pircējam ir tiesības pieprasīt preces nomaiņu ar atbilstošu un ar trūkumiem atbilstošu preci vai atteikties no pasūtījuma un nodot preci atpakaļ. Preces nododot atpakaļ, piegādes izmaksas sedz Pārdevējs.

Samaksātā summa par atpakaļ nodotajām precēm kopā ar transporta nodokli tiek pārskaitīta uz Pircēja bankas kontu 3-14 dienu laikā.

Atklājot preces neatbilstību prasībām, Pircēja pienākums ir nekavējoties, bet ne vēlāk kā divu mēnešu laikā, par to paziņot. Ja Pircējs ir lietojis preci arī pēc kļūdas rašanās, Pircēja pretenzijas netiks izskatītatas.

7. Klienta konfedincialitāte un citi noteikumi

Pārdevējam nav tiesību izplatīt Pircēja datus.

Pārdevējs neatklāj Pircēja datus nevienai citai personai, un Pircējam ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu no Pārdevēja datu bāzes.

8. Citi noteikumi

Papildus Toysoutlet.lv sagatavotajiem noteikumiem un nosacījumiem abas puses, gan Pircēju, gan Pārdevēju aizsargā Latvijas Republikas likumi. Pircēja intereses aizsargā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs. 
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (Brīvības iela 55, Rīga, Latvija, LV-1010, +371 654 525 54, pasts@ptac.gov.lv

Karupoeg Puhh OÜ pārpratumus ar klientiem atrisina miermīlīgu pārrunu un vienošanās ceļā.

Tomēr, ja puses neatrod piemērotu risinājumu, abām pusēm ir tiesības vērsties Patērētāju strīdu risināšanas komisijā. Patērētāju strīdu risināšanas komisijas kompetencē ir atrisināt strīdus, kas izriet no līguma, kas noslēgts starp pircēju un e-veikalu. Pircēja sūdzību izskatīšana komisijā ir bezmaksas.

Pircējs var vērsties Eiropas Savienības patērētāju strīdu izšķiršanas platformā.