IEPIRKŠANĀS PALĪDZĪBA

: P-P 09:00 - 17:00

info@toysoutlet.lv +371 20884488

Privātuma politika

Toysoutlet.lv ir apņēmies aizsargāt klientu privātumu. Uzņēmuma darbība internetā notiek saskaņā ar visām attiecīgajām direktīvām un attiecīgajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Latvijas Republikas likumiem. Karupoeg Puhh OÜ ir galvenais personas datu apstrādātājs. Karupoeg Puhh OÜ pārsūta personas datus, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.

Personas datu vākšana un izmantošana

Personas dati ir dati, kurus Toysoutlet.lv vāc, lai identificētu personu vai sazinātos ar to. Personas datus var iegūt ar klienta piekrišanu šādos veidos:

• Reklāmraksta abonēšanai nepieciešamā e-pasta adrese.

• Reģistrējoties kā pastāvīgais klients, ir nepieciešami personas dati: vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs. Pēc izvēles varat ierakstīt adresi un pasta indeksu.

• Veicot pirkumu vai pasūtījumu vietnē kā viesis, ir nepieciešami personas dati: vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs. Ja vēlaties saņemt pasūtījumu ar kurjera starpniecību, jums jāieraksta arī adrese.

Ar savākto personas datu palīdzību mēs varam informēt Toysoutlet.lv klientus par jaunumiem, kampaņām un notiekošajiem notikumiem. Klients, kurš nevēlas būt informatīvo izdevumu sarakstā, var jebkurā laikā anulēt abonementu. Apkopotie personas dati tiek izmantoti arī preču piegādei klientam un saziņai ar klientu.

Lai labāk apkalpotu klientu, Toysoutlet.lv var izpaust informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kura sniedz pakalpojumus karupoegpuhh.ee tiešsaistes veikalā un kurai ar līgumu ir pienākums saglabāt informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura uzdevumi ir pārvadāt interneta veikalā pārdotās preces.

Personas datu aizsardzība

Toysoutlet.lv veic visus piesardzības pasākumus, lai aizsargātu klienta personas datus. Tikai pilnvarotas personas var piekļūt datiem, to pārveidošanai un apstrādei.

Personas datu apstrāde

Mēs apstrādājam personas datus, lai:
Pasūtījumu un rēķinu datu glabāšana - līdz 7 gadiem.
Mārketinga datu glabāšana - Google Analytics līdz 26 mēnešiem un Facebook Pixel līdz 180 dienām.
Biļetenu abonēšanas datu glabāšana e-pasta mārketinga nolūkos - kamēr lietotājs par to nav paziņojis.
Lietotāja pieteikšanās datu glabāšana - kamēr lietotājs par to nav paziņojis.

Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Toysoutlet.lv patur tiesības vajadzības gadījumā mainīt konfidencialitātes politiku. Kad sākat izmantot mūsu vietni, mēs pieņemam, ka esat izlasījis un piekrītat visiem principiem. Jums ir tiesības jautāt mums par personas datiem, kurus mēs apkopojam. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par šo konfidencialitātes politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@toysoutlet.lv